O firmie Elkomtel

Firma ELKOMTEL powstała w 1991 roku i od początku istnienia zajmuje się kompleksowym wykonywaniem instalacji elektrycznych, teleinformatycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

W prace elektroinstalacyjne wkładamy nie tylko doświadczenie zdobyte przez lata pracy lecz także zaangażowanie i pasję. Myśląc o przyszłości naszych klientów, wykorzystujemy nowości techniczne i elektryczne. Podczas wszystkich lat działalności wykonaliśmy wiele prac w obrębie naszego województwa jaki i na terenie całego kraju.

Oferujemy pomoc w projektowaniu instalacji elektrycznych, teletechnicznych, instalacji inteligentnych budynków.

W zakres prac wchodzi przygotowanie dokumentacji i protokołów niezbędnych do odbioru technicznego wraz z wpisem do Dziennika Budowy. Użyty osprzęt elektroinstalacyjny posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Nasze prace spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i udzielamy na nie gwarancji.

W skład naszej działalności wchodzą także instalacje INTELIGENTNE budynków prywatnych i przemysłowych oraz świadczenie usług internetu szerokopasmowego.

Firma ELKOMTEL jest firmą, która cieszy doświadczeniem gwarantującym wysoką jakość i niezawodność świadczonych usług.

Potrzebują Państwo instalacji solidnej, ekonomicznej, funkcjonalnej a zarazem estetycznej i pięknej?- Nasza firma to najlepszy wybór.